HIZLI MENU
Bize Ulaşın: info@acikemar.com
Telefon: 0212 632 10 60

Emar Fiyatları Pahalı Mı?

Emar Fiyatları Pahalı Mı?

Emar fiyatları öncelikle çekilecek bölgeye göre, sonraki aşamada ise emar çektirmek istediğiniz sağlık merkezine göre değişiklik gösterecektir. Hasta kişiden doktor tarafından emar çektirmesi istendiyse eğer, bu talep tedavinin işleyişi için önemlidir ve yerine getirilmesi gerekmektedir. Emar çektirmenin başlıca amacı rahatsızlık duyulan bölgenin ayrıntılı görüntüsüne ulaşmaktadır. Bu sayede uzman hekim tedaviyi sağlıklı bir şekilde yürütebilecektir.

Emar çektirmek istediğinizde seçeneğiniz tek yönlü değildir. Gelişen teknoloji ile birlikte hastalar artık açık emar çektirme imkanı bulabilmektedir. Açık emarın farkı kapalı emara göre örneğin, kapalı alanlarda kalmaktan rahatsızlık duyan kişilerin buna maruz kalmayacak olması, emar çekilen süre zarfında tek başına sabit durma durumundan rahatsız duyacak kişiler için dış ortamda kişilerin olabilecek olması ve hastalara daha fazla konfor sunuyor olması gibi maddeler ile sıralanabilmektedir. Ancakbu emar fiyatları bu sunulan konforunda etkisiyle yüksek olabilmektedir.

Özellikle son dönemde artan emar fiyatları 250 ile 2500 TL arasında değişiklik göstermektedir. En pahalı olan sağlık kuruluşu en iyisidir algısıyla hareket etmek ise son derece yanlıştır. Hasta kişinin öncelikli olarak emar çektirmeyi planladığı yer hakkında araştırma yapması gerekmektedir. Bunun nedeni artık hemen her yerde her konu ile ilgili bir işletmeye ulaşmak mümkündür. Bu denli bir seçenek yelpazesi arasında da başarılı bir uygulama geçirmek için en güvenilir, sıhhi imkânı sunan sağlık merkezinin bulunması bir ön araştırma ile mümkün olacaktır. Konu sağlık olduğu için hasta kişinin fiyatlandırmadan önce düşünmesi gereken sağlığıdır. Yanlış uygulamaların hasta kişilere pek çok olumsuzluk yaşatabileceği göz önünde bulundurularak ne çok ucuz olsun düşüncesi ile hareket edilmeli ne de en pahalısı en iyisi yanılgısında olunmalıdır. Gidilecek merkeze bir tavsiye veya doktor yönlendirmesi ile gitmek bu hususta en doğru tercih olacaktır.

Yorumlar (4)

 • 03 Aralık 2018
  Murat demiş ki;

  Emar fiyatlari

 • 19 Mart 2019
  hekimoglugoruntuleme demiş ki;

  Merhaba emar fiyatları hakkında detaylı bilgi ve randevu için 0 212 632 10 60 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 • 04 Şubat 2019
  Arzu demiş ki;

  Acık emar ücreti enuygun nekadar ve nerde acaba

 • 19 Mart 2019
  hekimoglugoruntuleme demiş ki;

  Merhaba açık emar fiyat bilgisi ve randevu için 0 212 632 10 60 no lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Görüşlerinizi bildiriniz.