HIZLI MENU
Bize Ulaşın: info@acikemar.com
Telefon: 0212 632 10 60

2019’da Açık Emar Fiyatları

2019’da Açık Emar Fiyatları

Kapalı emara göre daha kolay kullanıma sahip olan, hızla gelişen teknoloji ile rahat bir tıbbi görüntüleme sağlayan açık emar her sene ülkemizde yaygınlaşmaya devam etmekte. Radyasyon içermeyen emar birçok hastalığın teşhisinin konulmasında yardımcı olmaktadır. Gelişen teknoloji ve yaygın kullanımı ile 2019 açık emar fiyatları 2018 yılına göre değişiklik göstermektedir

Açık emar kapalı alan korkusu bulunan kişilerin kullanımı için ve çocuk hastalar için sağladığı kolaylıktan dolayı ise fiyatları özellerde artış göstermekte. Fiyatlarda ilden ile, hastaneden hastaneye, görüntüleme merkezlerinde kullanılan cihazın marka ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. SGK anlaşmalı hastanelerde ve görüntüleme merkezlerinde fiyat daha uygun olmaktadır. Nadir de olsa bazı büyük devlet hastanelerinde de karşılaşılması mümkün olan açık emarın tarihleri ve sonuç zamanları daha uzun sürmektedir. 2019’da açık emar fiyatları özel görüntüleme merkezleri ve özel hastanelerde çekilecek bölgeye göre 300 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Yine fiyatlar kontrast madde alımına göre de değişiklik gösterebilir ve bu ilaçlar için de ek ücret istenir. Devlet hastanelerinde ise açık emar çekilimi için ek ücret talebinde bulunabilir fakat bu ücretler devlet hastanelerinde özel hastane ve görüntüleme merkezlerine göre daha az miktarlarda karşınıza çıkar.

2019’de açık emar fiyatlarının 300-2000 TL civarında olduğu bilinmektedir. Tabi fiyatlar her sene teknolojinin değişmesi ve gelişmesiyle beraber değişiklik göstermektedir.

Yorumlar (Henüz yorum yapılmamış)

Henüz yorum yapılmamış

Görüşlerinizi bildiriniz.